I-CLIP - Německo

 je lehká, elegantní a snadno použitelná peněženka pro každý den a příležitost.
 
  • Pojme až 12 karet a několik bankovek
  • Kryt je vyrobený z vysoce kvalitní kůže
  • Má lehký, pružný a odolný high-tech plastový rám, z materiálu nazvaným ROBUTENSE
  • Zaoblený, s hladkými hranami a rohy - nepoškozujte oblečení ani displeje mobilních telefonů
  • Je k dispozici v mnoha barvách a typech kůže - přizpůsobí se vašemu každodennímu stylu
  • Produkt je kompletně navržený a vyrobený v Německu
  • Cenově naprosto bezkonkurenční ve srovnání s jinými koženými peněženkami
   
 
Firma za značkou I-CLIP® je společnost FLUX DESIGN PRODUCTS GmbH. Vyvíjí a vyrábí produkty, které pomáhají každodenním potřebám v mnoha různých činnostech: peněženka I-CLIP® je ten nejlepší příklad. Cílem společnosti je být lídrem ve své kategorii a zlepšit život každého člověka v jeho každodenních činnostech.
 
Zakladatel společnosti je Frank Mayer. Založil společnost před 12 lety, jen s málo prostředků, ale spoustu nápadů. I nadále  má spoustu nápadů a udržuje dynamiku společnosti na velmi vysoké úrovni.
Jeho první vynález, dveřní a okenní zarážka s názvem STOPPY, si získaly velký úspěch na celém světě. Nyní se věnuje zejména vývoji  a obchodnímu rozvoji peněženky  I-CLIP®. Kancelář a sklad jsou umístěny v Bad Dürkheim, na německé vinné cestě,  v malém  město mezi Mannheimem a Ludwigshafenem. Pracuje v ní  50 lidí a jejich počet stále roste.
 
S ohledem na velmi přísnou kontrolu majitele značky a toho, jak a kde se  I-CLIP® prodává, vznikla tato prezentační stránka. Strategií značky je prodávat zejména v tradičních kamenných obchodech a poskytnout tak svým zákazníkům maximální osobní pocit z výrobku  a s ním spojené služby proškoleného prodejního personálu, připraveném kdykoliv pomoci s výběrem, radou nebo doporučením. I přes obrovský boom prodeje on-line, chce značka svoji distribuci kontrolovat a mít vliv na její prezentaci. 
 
Jak tedy nakoupit?

Navštivte nás v našich prodejnách, kde se vám bude věnovat náš vyškolený personál a naleznete zde široký sortiment kolekce I-CLIP®
Pokud je pro vás obtížné nás navštívit osobně a preferujete zaslání peněženky I-CLIP® na vámi udanou adresu je z výše uvedených důvodů nutné nás kontaktovat e-mailem a sdělit nám, jaký výrobek požadujete a jaká je vámi preferovaná forma úhrady:
  • kartou on-line nebo bankovním převodem přes vaše mobilní bankovnictví (zašleme e-mailem odkaz k platbě)
  • zálohovou fakturou
  • platbou na prodejně
Nebo nás, prosím, kontaktujete tak, že kliknete na Vámi zvolený  I-CLIP® a my zařídíme vše tak, aby  I-CLIP® peněženka co nejdříve sloužila k tomu, k čemu je určena. Být vaším každodenním pomocníkem, designovým  doplňkem a něčím, co vám dělá a bude dělat radost.
 
Hovězinka - telecí kůže se speciální úpravou bez chrómu. Vyrobeno z kvalitní hnědé kůže, měkké na dotek s velmi elegantním vzhledem. S obzvláštní schopností leštění a čištění buď špičkami prstů nebo měkkým hadříkem. 
 
Řada Klasik
vyrobeno z hovězí kůže s dlouhou životností. Barvy v pořadí:  ČERNÁ   MODRÁ   ČERVENÁ - cena 950,-Kč


  

 
 
Řada Soft touch - vyrobeno z kvalitní hovězinky (telecí kůže), měkké na dotek s velmi elegantním vzhledem. Se schopností leštění a čištění buď špičkami prstů nebo měkkým hadříkem. Barvy v pořadí: ČERNÁ   HNĚDÁ - CAMEL, cena 1.050,-Kč 
   
 
Řada Advanatage
s perforovanou hovězinkou (telecí kůží) se vzhledem autosedaček aut luxusních tříd. Barvy v pořadí: ČERNÁ   HNĚDÁ , cena 1.200,-Kč

     
 
 
Mřížka / Řádky
|

Omlouváme se, ale v této kategorii není zatím žádné zboží