MYWALIT - Itálie

 je jedinečná značka barevných kožených peněženek, kabelek, peněženek na mince a doplňků. Byla založena v roce 2005 ve městě Lucca v Itálii, když byl otevřen první obchod ve starém římském amfiteátru, v samém srdci kosmopolitní nákupní čtvrti historického města Tuscany.
Je to značka barev, tvořivosti a především zábavy! Vášeň pro inovativní styl, odvážné barvy a avantgardní návrhy pomohla vyrůst značce z prvního obchodu Amfiteátru do globální společnosti, kterou jsme dnes.
Původně se značka soustředila na vytváření barevných peněženek a přívěšků, než obohatila sbírku o vícebarevné kabelky, cestovní doplňky a klasickou, ale přesto jedinečnou řadu kancelářských doplňků.Výrazné barevné kombinace, pozornost k detailům ve výrobě a použití nejjemnějších měkkých nappa kůží si rychle vybudovala svoji reputaci.
Hrdě vyrobený v Thajsku
Náš vztah s přítelem a obchodním partnerem Achava v Thajsku začal před více než 10 lety a stále pokračuje! Výrobky Mywalit jsou v naší továrně vyráběny ručně a podmínky na pracovišti jsou bezpečnost, pohodlí a sociální cítění. Tato skutečnosti byla inspirací pro barevné logo slona a bylo vybráno k poctě Thajsku a jeho řemeslníkům, kde je slon jedním z národních symbolů.

Fotografie produktů postupně doplňujeme.
Zobrazit více
Mřížka / Řádky
|