Doprava a platba

Geis Parcel CZ s.r.o.

Doručení zpravidla do druhého dne, balíčky na Slovensko do třetího dne, po předání dopravci, přímo na Vámi určenou adresu. O doručení budete informování prostřdnictvím SMS přímo osobou, která bude Vaši Zásilku doručovat.

Geis point

Zásilka je dopravena na Vámi vybrané místo při zadáví způsobu dopravy v průběhu objednávacího procesu. Zpravidla se jedná o místa v blízkosti Vašeho bydliště nebo zaměstnání s dobrou, a pro Vás vhodnou pracovní dobou, tak, abyste si balíček mohli pohodlně převzít. Seznam míst Geis Point se aktuálně mění podle dostupnosti spolupracujících partnerů.

Sledování zásilek

V den expedice automaticky odesíláme email s číslem balíku a s odkazem, kde lze sledovat Vaši zásilku u dopravce. Součástí expedičního e-mailu je daňový dokald vztahující se k dodávce.

Osobní odběr na výdejních místech


V pracovních hodinách na výdejních míst, viz. Kontakty

Cena za dopravu pro ČR je 99,- Kč včetně DPH a platí pro objednávky do 499,-Kč včetně. Při nákupu nad 500,- Kč je doprava ZDARMA.

Cena za dopravu na Slovensko je 200,- Kč (cca 8€ ) Při ceně objednávky na Slovensko nad 500,-Kč (cca 20 €) je cena za dopravu ZDARMA.

Cena za dopravu mimo ČR a Slovensko je smluvní, po dohodě s obsluhou e-shopu.

Dobírka - fixní poplatek bez rozdílu vybrané částky je 30,-Kč

On-line platba platební kartou nebo On-line bankovním převodem, prostřednictvím elektronického bankovnictví - je ZDARMA, bez rozdílu z jaké země je platba přijata. (omezeno na ČR a SK z důvodu bezpečnosti)

Expresní bankoví převod on-line, prostřednictvím internetového bankovnictví, banky plátce.

Bankovní převod -  platba na základě Zálohové faktury pro bankovní převod, vystavený obsluhou e-shopu. Zboží expedujeme po připsání platby na náš účet. Dle zákona je platba připsána následující pracovní den po dni splatnosti platebního příkazu. Pozor na pravidla Vaší banky ohledně času zadání příkazu k úhradě. Platba je ZDARMA.

* Poznámka: tyto podmínky platí pro běžné koncové spotřebitele. Neplatí pro velkoobchodní zákazníky. Podmínky pro velkoobchodní zákazníky naleznete zde.

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“