COVID-19

Vážení zákazníci. 

Dovolte mi vás informovat o situaci u nás, v naší společnosti, s ohledem na celostátní situaci s pandemií COVID-19. 
 
Z důvodu rozhodnutí vlády jsou naše kamenné provozovny uzavřeny, tedy není možný osobní odběr s výjimkou centrálního skladu v areálu Big Box v Horních Počernicích. 
Zasílání službou DPD CZ  funguje. Věnujte, prosím, však pozornost tomu, zda udáváte správnou adresu, telefon a zda se budete na uvedené adrese nacházet. Preferujte platbu kartou on-line, kvůli vyvarování se styku s obsluhou dopravy. 

Přemýšleli jsme, jak přispět k celkové solidaritě a pomoci, která se vzedmula v celé republice. Jsme přesvědčeni, že sami nejlépe víte, komu a kde ve vašem okolí nejlépe pomoci. Pokud před uhrazením v košíku, zadáte do pole pro slevový kupón text charita, odečte se vám sleva 20% z celkové částky nákupu. Je jen na vás, jakou pomoc a komu ji v této hodnotě  poskytnete nebo zda ji použijete jako kompenzaci, například na materiál, který jste již dříve poskytli a použili. Nebo jen někomu potřebnému uděláte radost tím, že mu produkt z nabídku KupDárek zakoupíte. Nemůžeme a nechceme vás nijak nutit ani kontrolovat, ale věříme, že tuto pomoc skutečně zrealizujete. Jsme s vámi a společně to zvládneme.
 
Budeme rádi za vaše nákupy, je pro nás důležité vám poskytovat služby a udržet  tak chod firmy. 
 
Mějte se hezky, noste roušky a chovejte se zodpovědně a ohleduplně k ostatním. 
 
Za KupDárek

Jiří Matějka
jednatel společnosti Jannai s.r.o.