EUCZ
Kategorie
ÚvodMagazínMyčka a mytí STANLEY® produktů v ní?

Myčka a mytí STANLEY® produktů v ní?

Mohu produkty STANLEY® mýt v myčce?

Ano, ale... Myčka je fenomén doby, ale ne vždy je vhodná a "lepší" než ruce. Mytí v myčce nemá na produkty STANLEY®, zejména na jejich funkci,  žádný negativní dopad.  Moc tím ale  při použití myčky nezískáte. Zejména u termosek je to v podstatě k ničemu. Úzkým hrdlem voda do vnitřku neprojde a termoska se stejně neumyje. Není nad propláchnutí a zatřepání - jen tak, rukou, případně dovnitř vložit kuchyňskou houbičku a krouživými pohyby houbičku opakovaně "prohnat" po stěnách. S díly termosky není problém, ty se určitě umyjí v myčce dobře. Raději na horní poličce, kde není zdroj ohřevu vody, který by mohl poškodit plastové díly. Stejně tak je to i u termohrnků STANLEY®. Pokud dáváte díly umýt, vkládejte je "otevřené" nebo rozebrané, voda se tak dostane lépe na nepřístupná místa.

A možná takové malé zamyšlení. Je to jako s autem. Pokud ho bude po každém použití, každý den, umývat v myčce, bude jezdit, svítit, mít dobrou spotřebu, bude nám sloužit, ale bude vypadat trochu "ošuntěle"... Tak asi tak Chovejte se ke svému produktu s láskou a bude vám dlouholetým parťákem na kterého je spolehnutí. Je to stejné, jako v životě. 

25 letá záruka STANLEY® se vztahuje na funkčnost produktu, ne na kosmetické vady, jako je poškrábání, promáčknutí, oděrky, změna barvy (způsobená například právě agresivním prostředím myčky).