I-CLIP

Skladem na prodejnách. Prosím, věnujte pozornost textu níže pod produktem. On-line objednávku můžete uskutečnit v odkazu níže. Děkujeme za pochopení a komplikaci při objednání.

Značka: Flux Design Products GmbH

0  včetně DPH

Kód: 14200

Datum dodání: 28.12.2020

On-line objednávka

S ohledem na velmi přísnou kontrolu majitele značky a toho jak a kde se I-CLIP prodává, vznikla tato prezentační stránka. Strategií značky je prodávat zejména v tradičních kamenných obchodech a poskytnout tak svým zákazníkům maximální osobní pocit z výrobku a s ním spojené služby proškoleného prodejního personálu, připraveném kdykoliv pomoci s výběrem, radou nebo doporučením. I přes obrovský boom prodeje on-line, chce značka svoji distribuci kontrolovat a mít vliv na jijí prezentaci.

Jak nakoupit

Navštivte nás v našich prodejnách, kde se vám bude věnovat náš vyškolený personál a naleznte zde široký sortiment kolekce I-CLIP. Pokud je pro vás problém nás navštívit osobně a preferujete zaslání I-CLIP na vámi udanou adresu je z výše uvedených důvodů nutné nás kontaktovat přes tento formulář a sdělit nám jaký výrobek požadujete a jaká je vámi preferovaná forma úhrady. Nebo nás, prosím, kontaktujete tak, že kliknete na Vámi zvolený I-CLIP a my zařídíme vše tak, aby I-CLIP peněženka pro vás co nejdříve sloužila k tomu, k čemu je určena. Být vaším každodenním pomocníkem, designovým doplňkem a něčím, co vám dělá radost.

Odkaza na výběr a On-line objednávku


Vaše dotazy

Zpráva