Kolekce šperků pro období podzim a zimu 2021/2022

 BLÍŽ K PŘÍRODĚ
 
Okouzlující nová kolekce pro letošní podzim a zimu Vám přináší mnoho nového. COEUR DE LION kombinuje živé vzory a jemné materiály s nejkrásnějšími barvami matky přírody. Kromě mnoha přírodních kamenů přichází COEUER DE LION s luxusní kolekcí šperků s pravými říčními perlami. A má to dobrý důvod. Příroda, její barevná škála a tvary propůjčí každému šperku jedinečnost a originalitu. V kombinaci s precizní ruční prací vznikají designové kousky, které budou jejich majitelky těšit po dlouhou dobu. 
 
Chalcedon, karneol, amazonit, onyx , zelený aventurin – drahokamy, které stále více používáme při tvorbě COEUR DE LION šperků. Díky přírodním kamenům se nové šperky kolekce podzim/zima 2021/2022 v přírodních tónech skvěle hodí ke každodennímu nošení, ale zároveň také dělají každý šperk jedinečným a exkluzivním. V kombinaci s nerezovou šperkařskou ocelí 316L a třpytivými krystaly Swarovski® se stávají skutečnými mistrovskými díly v současném designu šperků - ručně vyráběnými v Německu. Těšte se na elegantní náhrdelníky, ležérní náramky, ohromující náušnice a propracované prsteny, vše ručně vyráběné v těch nejúžasnějších barvách, jaké příroda nabízí – nyní i v našem internetovém obchodě.
 
Vedle jemných i barevných náhrdelníků přichází  podzim/zima  opět s několika aktualizacemi slavné klasiky GEOCUBE® s designovým stylem, který dokonale vylepší každý outfit - mezi nimi mnoho modelů s drahokamy, jako je modro zelený amazonit, růžový avanturin a howlit v krásných a intenzivní odstínech.
 
Další  zajímavostí, kterou nemůžeme nezmínit je zcela nový set 5074/xx-0235. Je vyrobený z pozlacené oceli, růžového aventurinu, Swarovski® křišťálů a má velmi praktickou novinku: dle Vaší vůle nastavitelnou délku náhrdelníku. Můžete se rozhodnout pro jakýkoliv rozměr mezi 40 a 70 cm, což jej činí ještě univerzálnějším. Tento uzávěr naleznete též u setů  5073
 
Jako vždy, šperky COEUR DE LION můžete mít celou sadu, což znamená, že k vašemu náhrdelníku vždy existuje odpovídající náramek a náušnice. Je úžasné mít dokonalý doplněk.
 
V nové kolekci pro rok 2021/2022 můžete i tentokrát najít  hodinky.
 
COEUR DE LION představuje a  doplňuje řadu hodinek o nové modely v trendy hranatém tvaru.  Navazuje na design a styl, kterým je značka známá. 17 modelů z nové kolekce podzim/zima  je stylovým protějškem náhrdelníků, náramků, náušnic a prstenů COEUR DE LION, díky nimž máte vždy příležitost být elegantní. 
 
Hodinky mají vysoce kvalitní pouzdro z nerezové oceli, ciferník s jemnými kovovými aplikacemi a u některých modelů krásné krystaly Swarovski® a špičkový japonský quartz strojek. Řemínky jsou vyrobené z pravé italské kůže, jemné  nerezové síťoviny nebo saténově kovových článků. Lze je snadno, uživatelsky bez servisu, vyměnit díky jednoduchému zacvakávacímu mechanismu. Nově též nabízíme některé modely hodinek ve zvýhodněném setu s hodícím se náramkem
 
Přejeme Vám hodně radosti při prohlížení nové kolekce pro podzim a zimu 2021/2022.