ZIELONKA - Německo

ZIELONKA je německá rodinná firma, která se specializuje na neutralizaci pachu na různých místech v domácnosti nebo autě. Kovové disky neutralizují zápach jako je cigaretový kouř, odér po intenzivním vaření, zápachy na WC nebo koupelně, v autě po mazlíčcích, po sportu v botech, pachy v ledničce a podobně. Nepříjemný odér nepřekrývá syntetickými látkami, ale neutralizuje ho. Šetří peníze, přetrvává roky. Princip je založen na přirozené reakci oceli a vody, která rozbíjí řetěze zápachů a neutralizuje tak jejich chemické složení, pro člověka neutrální. Nevoní a nenahrazuje běžné mytí, jen neutralizuje pachy. Zde si můžete porovnat cenové náklady ve srovnání s běžnými chemickými produkty do bytu a auta. Porovnání pro:  Ledničku     Myčku    WC 

Dalšími produkty jsou ocelová "mýdla" pro neutralizaci pachu česneku, cibule, ryb..., případně kuchyňské utěrky a hadry se stříbrnými vlákny, ničící bakterie.

Produkty Zielonka mají de facto neomezenou životnost. Ta záleží na péči o ně. Důležité je mýt zejména plastové díly a udržovat je hygienicky čisté. Nerezovou ocel je nutné čistit od vodního kamene a to buď v octové lázni nebo speciálními přípravky na jeho rozpuštění. Bude tak zajištěna jejich 100% účinnost. Nerezová ocel, například mýdlo, má při každodenním intenzivním mytí rukou , úbytek ocele 0,01 mm/rok. 

Katalog: Domácnost - Kuchyně & WC & Interiér  - Mazlíčci
Zobrazit více
Mřížka / Řádky
|