ZIELONKA - Německo

ZIELONKA je německá rodinná firma, která se specializuje na neutralizaci pachu na různých místech v domácnosti nebo autě. Kovové disky neutralizují zápach jako je cigaretový kouř, odér po intenzivním vaření, zápachy na WC nebo koupelně, v autě po mazlíčcích, po sportu v botech, pachy v chladničce a podobně. Nepříjemný odér nepřekrývá syntetickými látkami, ale neutralizuje ho. Šetří peníze, přetrvává roky. Princip je založen na přirozené reakci oceli a vody, která rozbíjí řetěze zápachů a neutralizuje tak jejich chemické složení, pro člověka neutrální. Nevoní a nenahrazuje běžné mytí, jen neutralizuje zápachy. Zde si můžete porovnat cenové náklady ve srovnání s běžnými chemickými produkty do bytu a auta. Porovnání pro: 
Dalšími produkty jsou ocelová "mýdla" pro neutralizaci zápachu česneku, cibule, ryb..., případně kuchyňské utěrky a hadry se stříbrnými vlákny, ničící bakterie. Novinkou je propustné síto do kuchyňského dřezu, eleminující zápachy z něj. 

Produkty Zielonka mají de facto neomezenou životnost. Ta záleží na péči o ně. Důležité je mýt zejména plastové díly a udržovat je hygienicky čisté. Nerezovou ocel je nutné čistit od vodního kamene a to buď v octové lázni nebo speciálními přípravky na jeho rozpuštění. Bude tak zajištěna jejich 100% účinnost. Nerezová ocel, například mýdlo, má při každodenním intenzivním mytí rukou, úbytek oceli 0,01 mm/rok. 

Zielonka katalog 2023

Pokud máte zájem o produkty, které naleznete zde v katalogu, ale nenaleznete je na našem e-shopu, dejte nám vědět, pokusíme se je pro vás zajistit. 
Zobrazit více
Mřížka / Řádky
|