EUCZ
Kategorie
ÚvodMagazín Balení produktů STANLEY®

Balení produktů STANLEY®

Proč jsou termosky STANLEY® zabalené jako "salám"?

NÁŠ ZÁVAZEK UDRŽITELNOSTI

Nejudržitelnější produkty jsou takové, které nikdy není třeba vyhodit nebo vyměnit. Proto vyrábíme odolné a opakovaně použitelné produkty již více než 100 let. A vyrábíme je z oceli, která, pokud vás zajímá, je jedním z nejvíce recyklovatelných materiálů na planetě. To nám umožnilo omezit potřebu jednorázových produktů, což znamená - uhodli jste - méně odpadu na skládkách.

I když jsme možná byli mezi prvními, kdo si uvědomili důležitost výroby trvanlivých a opakovaně použitelných produktů, jsme rádi, že nejsme poslední. Ale nejde jen o to, co děláme, je to o tom, jak to děláme. Tím, že se v celém našem dodavatelském řetězci soustředíme na zdraví a bezpečnost v oblasti životního prostředí, zavázali jsme se k etické výrobě, snižování naší podnikové stopy a 25 leté záruce, která znamená výměnu jedné součásti místo celého produktu, kdykoli je to možné. Ano, vyrábíme produkty tak, aby vydržely po celý život – BUILT FOR LIFE®. A my hodláme strávit celý život tím, že to uděláme správně s pomocí našich lidí, pro naší planetou a především s vámi - našimi věrnými zákazníky.

Značka STANLEY® je členem EOCA, orgaznizace lidí, kteří se rádi pohybují v přírodě a aktivně se zasazují o ochranu přírody a divokých míst na Zemi. Do této oragnizace každoročně přispívá částkou, která udržuje chod organizace a zachraňuje více a více míst na naší Zemi. 
Značka STANLEY® se zavázala omezit VEŠKERÉ přepravní plasty do konce roku 2022 na 0 kg. Od poloviny roku 2021 se proto VŠECHNY produkty značky balí POUZE DO PAPÍRU. Balení je minimalistické s ohledem na množství papíru, jeho hmotnost (ta zase zvyšuje přepravní náklady, uhlíkovou stopu díky spotřebě paliva) a formu. Proto nejsou produkty STANLEY® baleny do krabiček, ale jen do jemného papíru. Papírový přebal dostatečněš chrání proukt při přepravě, aby nedošlo k jeho poškození.

U některých zákazníků vyvolává tento druh balení pocit, že se produkty STANLEY® prodávají jako "šiška salámu". Ale proč ne, že? Za ochranu přírody to stojí.
Bohužel, ale není jiné cesty, zatím, se pro přepravu k vám, našim zákazníků, při koupi produktu na e-shopu, musí produkt zabalit tak, aby k vám dorazil nepoškozený a ve 100% kvalitě. Zde se balení do plastů stále ještě neumíme úplně vyhnout.