EUCZ
Kategorie

Výdejní místa

Zde naleznete seznam výdejních míst/prodejen se sortimentem KupDárek. Mimo tato místa si můžete zvolit pro zaslání Vašeho nákupu ze seznamu DPD nebo Zásilkovna,
při realizaci Vaší objednávky on-line.

Obchodní centrum Billa Prosek

(1.patro - naproti Pizzeria Corleone)

Vysočanská 382/20
190 00 Praha 9 – Prosek
Stanice metra a autobusu Prosek
Zásilkovna ID 6722 a detailní informace

Otevírací doba: pondělí - neděle, 9 - 20 hodin
Telefon: +420 776 113 894
E-mail: prosekobchod@kupdarek.cz

Centrální sklad - budova B4, 4.patro

Big Box - skladový a distribuční areál 

KupDárek - Jannai, hala B4, 4.patro
Ve Žlíbku 1800/77
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Stanice autobusu Xaverov (zvonek dole vlevo od výtahu, u šedivých vrat ke schodům).
Vchod se nachází na straně budovy B4, kde jsou nákladní rampy. Vlevo od výtahu je zvonek/Intercom KupDárek. Před vyzvednutím se, prosím, vždy domluvte telefonicky.

Otevírací doba: pondělí - čtvrtek 7 - 15 hodin, pátek 7 - 14 hodin
Telefon: +420 776 850 918

Výdejní místa DPD a Zásilkovna

Pro příjemce zboží, kteří nechtějí nebo nemohou čekat na zásilku. Jednoduše si ji pošlete do sítě výdejních míst která jsou provozována pod obchodním názvem DPD parcel a nyní zahrnuje více než 800 výdejních míst v České republice a na Slovensku. Výdejní místa jsou umístěna v dobře dostupných místech (např. nákupní centra, knihkupectví, prodejny tisku) s velice příhodnou otevírací dobou. Umožňuje Vám tak vyzvednout vámi objednaný balík v čase a místě, které vám nejlépe vyhovují – např. po cestě z/do práce nebo během nedělního nákupu. Další možnou alternativou je služba Zásilkovna. Při výběru se ujistěte, že Vámi vybrané místo bude otevřené tak, jak si přejete.

Upozornění:

Výdejní místo je SKLAD. Tomu odpovídá i přístup do něj a jeho vzhled. Skladová hala, přístupná pouze nákladním výtahem, výdejní místo je následně pouze naše kancelář, kde věci pouze vydáme, ale zejména zde "úřadujeme" - řídíme e-shopy. I tak zde ale máme vzorkovnu, kde uvidíte zejména značku STANLEY. Prosíme, berte tento fakt v úvahu.  Mrzí nás, pokud nám tento fakt kazí naše hodnocení na Heureka.cz ajko celku, tj.našic internetových obchodů. A pokud máte přesto pocit, že si dobré hodnocení nezasloužíme, prosím, věnujte čas i tomu, v čem se máme zlepšit a jak vám návštěvu u nás zpříjemnit.

Jannai sklad - KupDárek - skladový areál BigBox

OC Billa Prosek