EUCZ
Kategorie
ÚvodMagazínMytí produktů ALADDIN® v myčce

Mytí produktů ALADDIN® v myčce

Dávat do myčky nebo raději ne?

Ano, ale... Myčka je fenomén doby, ale ne vždy je vhodná a "lepší" než ruce. Mytí v myčce nemá na produkty ALADDIN®, zejména na jejich funkci, žádný negativní dopad. Moc tím ale  při použití myčky nezískáte. Zejména u termosek a lahví je to v podstatě k ničemu. Úzkým hrdlem voda do vnitřku neprojde a termoska ani láhev se stejně neumyje. Není nad propláchnutí a zatřepání - jen tak, rukou, případně dovnitř vložit kuchyňskou houbičku a krouživými pohyby houbičku opakovaně "prohnat" po stěnách. S díly termosky, termohrnků a lahví není problém, ty se určitě umyjí v myčce dobře. Raději na horní poličce, kde není zdroj ohřevu vody, který by mohl poškodit plastové díly. Stejně tak je to i u termohrnků ALADDIN®. Pokud dáváte díly umýt, vkládejte je "otevřené" nebo rozebrané, voda se tak dostane lépe i na mené přístupná místa.

 A možná takové malé zamyšlení. Je to jako s autem. Pokud svůj automobil po každém použití, např. každý den, umývat v auto myčce, bude jezdit, svítit, mít dobrou spotřebu, bude pohodlné, bude vám sloužit, ale bude vypadat trochu "ošuntěle"... Tak asi tak.
Chovejte se ke svému produktu s láskou  a bude vám dlouholetým parťákem na kterého je spolehnutí. Je to stejné, jako v životě. 
 
Záruka se vztahuje na funkčnost produktu, ne na kosmetické vady, jako je poškrábání, promáčknutí, oděrky, změna barvy (způsobená například právě agresivním prostředím myčky).